Kdo jsme?

V červnu v roce 2016 zakládáme tento eshop s cestovními kufry, rádi bychom aby zákazníci měli kvalitní kufry za dobré ceny, jelikož na trhu se vyskytují pouze velmi drahé nebo levné nekvalitní. Do té doby jsme provozovali a stále provozujeme úspěšný e-shop s hračkami www.obchod-detem.cz a to již od roku 2007.

Pod jakou značkou?

      

Jedná se o unikátní cestovní kufry T-class s různými vychytávkami, např. všechny kufry disponují servisními zipy a mají tak snadno vyměnitelná kolečka i jiné dily, ke kufrům je možnost dokoupit originální náhradní díly a příslušenství na našem eshopu. 

Jaké jsou výsledky?

2016 - 2017

Postupně zaplňujeme sklad novými typy kufrů. Jednáme s výrobci osobně o výrobě nových designů a typů. Zajímáme se pouze o kvalitní zboží od výrobců kteří jsou ochotni poskytnout zajímavou cenu. Navštěvujeme největší veletrhy světa. Dohlížíme a konzultujeme s dalšími odborníky výrobu.

Ochranná známka T-class registrována pro ČR.

2018

V roce 2018 se zvětšují (díky dobrým ekonomickým výsledkům a výhodné půjčce) skladové prostory o zhruba dvojnásobek.

 

Rovněž jsme pořídili nové fotostudio s kterým můžeme vytvářet i 360 stupňové fotografie.

2019 - 2020

Dále se rozšiřuje sortiment o nové kufry zohledňující nejnovější trendy, včetně dětských kufrů a doplňků na cestování, rovněž také domlouváme a v roce 2020 naskladňujeme vysoce kvalitní autochladničky EVERCOOL.

Ochranná známka T-class registrována pro celou EU

Budoucnost?

2021

V plánu je naskladnění nových krásných dětských kufrů a dalších vysoce odolných kufrů s novými designy. V případě pominutí pandemie expanze do německa.

Charita?

Pravidelně podporujeme charitu a přispíváme dětskému domovu v Mostě a na projekt mezinárodního vězenského společenství který se zaměřuje na pomoc dětem jejichž rodiče jsou ve vězení.

 

Pokud chcete zjistit co umí naše kufry podívejte na článek na našem blogu.