Doporučujeme
Skladem - Ihned expedujeme

 

Informace o značce T-class

Jak vybrat cestovní kufr


Cestovní kufr T-class 628, vel. M (matná zelená)

Lze použít i jako příruční kufr do letadla (kabinové zavazadlo neboli palubní zavazadlo) do velké většiny leteckých společností (hloubka pouze 21 cm)

Chcete na letišti vyniknout? S těmito palubními kufry Vás nikdo nepřehlédne, dodají Vám skvělou image a v záplavě nudných kufrů na letišti se budete cítit sebevědoměji. Nejen kvalita ale také design dělají tento kufr nejprodávanější ve své kategorii.

Palubní kufr značky T-class je kvalitní kufr za skvělou cenu (jsme výrobci a dovozci značky T-class®). Náhradní díly v prodeji.

Odolný tvrzený ABS plast + Polykarbonát

matná barva odolná proti poškrábání

Skořepinový kufr je nepromokavý a zároveň ho lze snadno čistit, stačí pouze vlhký hadřík.

3 místný kódový TSA zámek u kufru (TSA zámek je vhodný na velkých letištích, včetně Pražského, kdy pracovníci bezpečnostní služby mohou kufr při namátkové kontrole otevřít speciálním klíčem aniž by poškodily zámek) - více o TSA

4 plastová TICHÁ kolečka otočná o 360°

Hliníková dvou úrovňová výsuvná rukojeť

2 pogumované pevné rukojetě (na vrchu a z boku) na kufrech pro snadné a příjemné přenášení

Vnitřek kufrů - polyester 210D, kvalitní polstrování, jedna půlka kufru uzavíratelná dvojitým zipem, druhá půlka má stahovací pás, rovněž lze vnitřek rozepnout a snadno vyměnit kolečka, vniřní síťovaná přihrádka na zip.

Ochrané nožičky na dlouhé straně kufru.

Skvělá cena cestovních kufrů na obchod-kufry.cz!

Recenze prodejce: Vynikající poměr kvality a ceny, nyní nově v matné barvě, která je odolná poškrábání a velmi elegantní. Odolný a pevný materiál PC+ABS (takové kufry v marketech rozhodně nehledejte). Desing který se líbí snad každému a k tomu Integrovaný TSA zámek a snadno vyměnitelná TICHÁ double kolečka (náhradní kolečka včetně ostatního příslušenství máme běžně v prodeji). Užijete si skvělou dovolenou či pracovní cestu s tímto exkluzivním palubním kufrem.

Jestli jste se ještě nerozhodli, podívejte se také na video testu odolnosti cestovních kufrů T-class 618, 628 a 2011